Kategorie
Gryzonie Pułapki

Żywołapki na szczury

Szczury potrafią pojawić się niespodziewanie i bez żadnego ostrzeżenia. Nie warto płakać nad rozlanym mlekiem, a zamiast tego zabrać się od razu do ich zwalczania. Obecnie istnieje wiele skutecznych metod, dzięki którym możemy poradzić sobie z plagą szczurów. Jedną z nich są żywołapki na szczury, który w prosty sposób pozwolą nam rozprawić się z nieproszonymi gośćmi. Pułapki z serem, które znamy z kreskówek, pozostawmy dziecięcej fantazji, gdyż nie są one obecnie szczególne skuteczne.

Najskuteczniejsze żywołapki

Na rynku można dostępne są różne żywołapki, jednak w ich produkcji zdecydowanie największe doświadczenie ma firma VACO. Pułapki deratyzacyjne od tej firmy mają wdrożone rozwiązania, które zostały opracowane w laboratoriach naukowych, co wyróżnia je na tle zwykłych pułapek. Żywołapki na gryzonie od VACO nadają się do gospodarstw domowych, rolnych, a także wszelkiego rodzaju obiektów przemysłowych. Pułapki są odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak warunku atmosferyczne czy promienie UV. Unikatową właściwością tej pułapki jest zestaw otworów, przez które gryzonie mogą dostać się do środka. Ich rozmieszczenie oraz kolor pułapki (czarny) sprawiają, że szkodniki bardzo często do niej wchodzą. Dla przynęty możemy również umieścić w niej trutkę w postaci pasty, granulaty lub kostki. Klatki są bardzo higieniczne, gdyż łatwo utrzymać je w czystości.

Jeśli chcecie zażegnać kryzys z gryzoniami szybko, sprawnie i czysto, postawcie na żywołapki od firmy VACO. Nowoczesne rozwiązania tego typu pozwalają na pozbycie się niechcianych lokatorów naprawdę szybko, dzięki czemu zabierają Ci ten nieprzyjemny problem z głowy. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości. Nie zwlekaj i nie zastanawiaj się, postaw na nowoczesne pułapki od firmy VACO i powiedz NIE gryzoniom w Twoim domu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *