Kategorie
Pułapki

Żywołapka na myszy

Chociaż w obliczu gryzoni w domu najczęściej mówi się o szczurach, myszy też potrafią nieźle napsuć krwi. W niczym nie przypominają słodkich myszek, które można nabyć w sklepach zoologicznych.

Na szczęście w walce z myszami bardzo skuteczne są pułapki. Oczami wyobraźni widzisz pułapkę z kawałkiem serka z popularnych kreskówek? Zapomnij o nich – obecne pułapki są dużo bardziej nowoczesne. Żywołapka na myszy pozwoli Ci w szybki i higieniczny sposób pozbyć się problemu z Twojego domu lub jakiejkolwiek innej posesji.

Skuteczne pułapki od

Żywołapki od VACO to najskuteczniejsze pułapki na myszy, jakie znajdziecie na rynku. Zostały opracowane przez zespoły badawcze w laboratoriach, co sprawia, że ich skuteczność jest potwierdzona badaniami. Jej sekret tkwi w specjalnych otworach, które zachęcają myszy do wejścia do jej wnętrza. Dodatkowo, posiadają miejsce na przynętę, by jeszcze bardziej zachęcić gryzonie do wejścia do niej. Można włożyć tam trutkę w formie pasty, kostki lub granulatu.

Żywołapka na myszy od VACO to najlepsze rozwiązanie, jeśli chcesz szybko i skutecznie pozbyć się myszy ze swojego domu. Pamiętaj, żeby działać od razu, gdy zauważysz pierwsze symptomy aktywności, a nie dopiero gdy myszy wbiegną Ci pod nogi. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i chętnie rozwiejemy Wasze wątpliwości. Pozbądźcie się myszy skuteczną metodę i nie przejmujcie się już więcej inwazją gryzoni!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *