Kategorie
Poradnik

Walcz z kretami!

Krecik to słodkie stworzonko, które znamy z popularnej, czeskiej bajki, która dla wielu osób ze starszego pokolenia kojarzy się z ulubioną dobranocką. Niestety, w rzeczywistości te gryzonie potrafią popsuć wiele krwi. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem działki, na pewno na sam widok znajomych kopczyków nie czujesz zadowolenia, że przybyli Ci nieproszeni goście. Gdy tylko zauważysz pierwsze oznaki ich bytowania, musisz od razu wziąć się do roboty. Najlepszym rozwiązaniem będzie trutka na kreta. Czytajcie dalej, jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tej najbardziej skutecznej.

ONE SHOT – skuteczna trutka na krety

ONE SHOT to bardzo skuteczna pasta na krety. Znajduje zastosowanie w gospodarstwach domowych, rolnych, a także obiektach komercyjnych. Nie można jej stosować jedynie w miejscach składowania roślin. Doskonale imituje regularne pożywienie kretów, dzięki czemu nie wzbudza ich podejrzeń i nie wzmaga ostrożności. Już jednorazowe spożycie przez gryzonie powoduje zaburzenia krzepnięcia krwi oraz krwotok, co sprawia, że to bardzo skuteczna trutka na krety. Preparat należy nanosić w miejscach naznaczonych najwyższą aktywnością kretów, takich jak kopce czy widocznie rozkopana ziemia. Należy regularnie monitorować teren i usuwać martwe szkodniki. Cała procedura, w zależności od problemu, powinna trwać około dwóch tygodni. Jeśli trutka na krety się skończy, należy zakupić kolejne opakowanie.

ONE SHOT to najskuteczniejsza trucizna na krety, która jest dostępna na rynku. Dzięki swojej cenie, jest również najbardziej ekonomiczna, co powinno przekonać szczególnie tych, którzy mają duży obszar ziemi lub duży problem z gryzoniami. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania oraz rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości. Pożegnaj się z problemem kretów raz na zawsze – postaw na najskuteczniejszą broń z nimi i zaopatrz się w ONE SHOT! Nie daj się tym małym szkodnikom, które wyrządzają dużo problemów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *