Kategorie
Gryzonie Trutki

Trutka na nornice i krety

Nornice i krety to małe zwierzątka, z którymi potrafią być duże kłopoty. Przekonał się o tym kiedyś każdy, kto miał działkę, a kto dopiero zaczyna przygodę z własną połacią ziemi – już wkrótce może poznać problem na własnej skórze. Gdy tylko zauważysz kopce, działaj od razu, gdyż rozpleniają się one naprawdę szybko! W walce z gryzoniami najlepsza jest trutka na nornice i krety. Na rynku jest wiele tego typu preparatów, jednak na część z nich zwierzęta są już uodpornione i nie dają się nabierać. Na szczęście są też środki drugiej generacji, które nie zostały jeszcze rozpoznane przez szkodniki. Czytajcie dalej, jeśli chcecie wiedzieć, jaka jest skuteczna trucizna na krety i nornice, dzięki której pozbędziecie się ich szybko i ekonomicznie.

Najskuteczniejsza trutka na krety i nornice

ONE SHOT to skuteczna trutka na nornice i krety, która występuje w formie wygodnej do stosowania pasty. Idealnie imituje pożywienie gryzoni, dzięki czemu nie wzbudza ich podejrzeń i ostrożności. Już pierwsze jej spożycie wiąże się z zaburzeniami krzepnięcia i krwotokiem, co sprawia, że jest niezwykle skuteczna. Można ją stosować w gospodarstwach rolnych, domowych, a także w obiektach komercyjnych, jednak nie zaleca się stosowania jej w miejscu składowania roślin. Przed rozłożeniem preparatu, należy oszacować wielkość problemu i do niego dostosować dawkę. Pasta należy aplikować w miejsca, w których widać wyraźną aktywność szkodników, takich jak kopce czy wykopane dziury.

Krety i nornice potrafią napsuć człowiekowi wiele krwi. Gdy tylko zauważymy ich aktywność, musimy działać od razu! ONE SHOT to skuteczna trutka na kreta i nornicę, dzięki której możliwe jest pozbycie się problemu już w dwa tygodnie! Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Nie daj sobie zniszczyć działki lub ogrodu – pokonaj gryzonie, zanim zamienią się one w naprawdę ogromny problem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *