Kategorie
Gryzonie Trutki

Środki chemiczne na gryzonie

Masz już dosyć uporczywych gryzoni, które psują Ci krew? Najwyższy czas, żebyś skutecznie się ich pozbyła! Tradycyjna pułapka z serem działa tylko w kreskówkach – Ty natomiast postaw na środki chemiczne na gryzonie, które skutecznie pozwolą Ci pozbyć się nieproszonych gości.

ONE SHOT – najskuteczniejszy środek na gryzonie

ONE SHOT to najskuteczniejszy środek na gryzonie. Stosuje się go w pomieszczeniach, w których mamy pewność, że zamieszkały w nich myszy lub szczury. Ma formę kostki, którą rozkłada się wzdłuż ścian pomieszczeń. Te trutki na gryzonie wyróżniają się tym, że nie wywołują efektu podejrzenia u gryzoni, lecz postrzegają je jako swoje źródło pokarmu. Już jednorazowe spożycie tej trutki na gryzonie sprawia, że u szkodników występuje zaburzenie krzepnięcia krwi oraz krwotok. Przed jej zastosowaniem zaleca się sprawdzenie nasilenia problemu ze szczurami oraz myszami. Najczęściej szkodników udaje się pozbyć w zaledwie dwa tygodnie! Najlepiej rozłożyć je w miejscach, w których widać wyraźne oznaki bytowania tych zwierząt. Środek na gryzonie nadaje się zarówno do gospodarstw domowych, obiektów komercyjnych, jak i gospodarstw rolnych.

ONE SHOT to niezawodny produkt w walce z niechcianymi gośćmi, którzy przysparzają wielu szkód. Jeśli chcesz pozbyć się problemu, postaw właśnie na te środki chemiczne na gryzonie! W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *