Kategorie
Gryzonie

Skuteczne zwalczanie myszy

Myszy to bardzo nieprzyjemny problem, który można zauważyć od razu, nawet jeśli nie widzimy samych gryzoni. Poprzegryzane kable lub dziwne odchody są jednoznacznym sygnałem, że w okolicy bytują te szkodniki. Zwalczanie myszy wcale nie musi być takie straszne, jeśli zareagujemy na ich obecność od razu. Istnieje wiele skutecznych metod rozprawiania się z nimi, które w szybki sposób pomogą nam się pozbyć niechcianych lokatorów. Jeśli jesteście ciekawi, jakie to sposoby, czytajcie dalej ten artykuł.

Pułapka na myszy żywołowna

Pułapka na myszy żywołowna to nowoczesne rozwiązanie do łapania myszy, do którego nie będziesz potrzebować sera! Pułapka żywołowna posiada specjalne otwory, do których zachęcone czarnym wnętrzem pułapki myszy same chętnie lgną. W środku istnieje możliwość włożenia przynęty w postaci kostki, pasty lub granulatu. Żywołapka pozwala na higieniczne pozbycie się problemu mysz, a także jest bardzo łatwa w utrzymaniu. Nadaje się również do używania jej na zewnątrz, gdyż jest odporna na warunki zewnętrzne.

Granulat na myszy

ONE SHOT to marka, która produkuje najskuteczniejsze trutki na gryzonie. Jedną z nich jest granulat na myszy, który należy rozłożyć w miejscach ich największej, widocznej aktywności, dobierając jego ilość do szacowanej liczby osobników. Już od pierwszego spożycia wywołuje takie zaburzenia krzepnięcia krwi oraz krwotoki. W przeciwieństwie do innych produktów, doskonale imituje pokarm mysz, dlatego nie wzbudza ich podejrzeń i ostrożności. Pozwala na pozbycie się mysz w mniej więcej dwa tygodnie.

Obojętnie, na którą z tych metod się zdecydujecie, możecie być pewni, że problem z myszami na pewno zniknie, jeśli będzie je stosować konsekwentnie. Najważniejsza jest szybkość działania, a nie zostawianie spraw na ostatnią chwilę i czekanie, aż mysz sama wbiegnie nam pod nogi. Jeśli macie jakieś pytania co do tych metod lub dręczą Was jakieś wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami – z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania oraz rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *