Kategorie
Gryzonie Poradnik

Skuteczne sposoby na myszy

Myszy, które zagnieżdżą nam się w domu, mało mają wspólnego z tymi hodowlanymi, które często kupuje się w charakterze zwierzątek domowych.

Myszy w domu to nie lada problem, na który powinniśmy zareagować od razu, gdyż nie tylko potrafią narobić wiele szkód, ale także poroznosić różne bakterie i choroby. Na szczęście, obecnie istnieją bardzo skuteczne sposoby radzenia sobie z tymi małymi szkodnikami. Jeśli chcecie wiedzieć na ten temat więcej, czytajcie dalej ten artykuł.

Pułapka żywołowna na myszy

Pułapka żywołowna na myszy w niczym nie przypomina pułapek z kawałkiem serka, które znamy z popularnych kreskówek. Nowoczesne żywołapki na myszy są dużo bardziej skuteczne i higieniczne. Można je umieszczać również na świeżym powietrzu, gdyż mają wysoką odporność na warunki atmosferyczne. Mają możliwość umieszczenia przynęty w postaci pasty, kostek lub granulatu w środku.

ONE SHOT

ONE SHOT to chemiczna trutka na myszy. Te środki na myszy to produkt o najwyższej skuteczności na rynku. Doskonale imitują pożywienie, dzięki czemu nie wzbudzają podejrzeń ani ostrożności gryzoni. Bardzo skuteczne już od pierwszego spożycia, wywołują zaburzenia krzepnięcia krwi oraz krwotoki wewnętrzne. Kostki należy rozmieścić wzdłuż ściany, a w szczególności w miejscach, w których widać aktywność gryzoni. Przed rozłożeniem trutki, należy rozpoznać, z jak dużą populacją mamy do czynienia i do niej uzależnić ilość rozłożonego produktu.

Obojętnie na którą z tych skutecznych metod się zdecydujecie, ważne jest, aby zacząć działać szybko. Myszy potrafią bardzo szybko się rozplenić, co sprawia, że znacznie trudniej jest się wtedy ich pozbyć. Dlatego nie ma z nimi żartów i nie można się ociągać w walce z nimi. Obojętnie czy wybierzecie chemiczny środek na myszy czy żywołapkę, możecie być pewni, że stawiacie na najskuteczniejsze rozwiązania. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *