Kategorie
Poradnik

Jak pozbyć się myszy i szczurów z domu?

Myszy i szczury to z reguły niechciani lokatorzy w naszym domu. Na szczęście obecnie istnieje kilka sposób, dzięki którym łatwo pozbyć się ich z domu. Każda z tych metod jest skuteczna – wybierzcie tą, która najbardziej będzie odpowiadać Waszym potrzebom. Czytajcie dalej, jeśli chcecie wiedzieć więcej.

Karmnik deratyzacyjny na myszy i szczury

Karmnik deratyzacyjny na myszy i szczury wykonany jest z polipropylenu. Ma ergonomiczny kształt tunelu, który zachęca gryzonie do wchodzenia do niego. Należy umieszczać go w miejscach atrakcyjnych dla myszy i szczurów, na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Służy do chemicznego pozbywania się szczurów, gdyż w środku karmnika zostawia się trutkę w formie stałej.

Trutka ONE SHOT

Trutka ONE SHOT to najskuteczniejsza trutka na szczury i myszy na rynku. Doskonale imituje ich tradycyjny pokarm, dzięki czemu nie wywołuje podejrzliwości szczurów, lecz ich zainteresowanie. Działa już od pierwszego spożycia – wywołuje krwotok i zaburzenia krzepnięcia krwi u gryzoni. Pozwala na pozbycie się problemu gryzoni już w dwa tygodnie. Preparat należy rozłożyć w miejscach, w których dostrzegamy największą aktywność szkodników, proporcjonalnie do liczby ich występowania.

Każda z tych metod pozwoli Wam pozbyć się niechcianych lokatorów. Pamiętajcie jednak, by odpowiednio szybko zareagować, gdyż gryzonie potrafią bardzo szybko się rozplenić, a wtedy znacznie trudniej będzie je zwalczyć. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *