Kategorie
Gryzonie Pułapki

Ekologiczne łapki na myszy

Myszy to popularny problem, który pojawia się w domach i w innych obiektach częściej, niż myślisz. Każdy chce się ich pozbyć – jeśli doświadczasz tego problemu, pewnie nie marzysz o niczym innym, niż pozbycie się nieproszonych gości. Co jednak, jeśli uważasz trutki na szczury za zbyt drastyczne rozwiązanie? Na szczęście nie jest to jedyny sposób na pozbycie się tych małych szkodników. Jeśli chcecie wiedzieć więcej na temat mniej inwazyjnych sposobów pozbywania się gryzoni, czekajcie dalej.

Skuteczne łapki na myszy

Żywołapki to ekologiczne łapki na myszy, które są uważane za najskuteczniejsze łapki na myszy. Te od VACO, które znajdziecie w ofercie naszego sklepu, zostało wykonane zgodnie z pracą działu badawczego tej firmy, co oznacza, że możemy mieć prawie 100% pewności, że mysz się na nią złapie. Pułapki są proste i higieniczne w użyciu, bardzo łatwo się je czyści. Ponieważ są odporne na działanie warunków atmosferycznych, można bez problemu używać ich także na zewnątrz. Sprawdzą się w gospodarstwach domowych, rolnych, a także na halach przemysłowych.

Żywołapki to higieniczy i ekologiczny sposób na pozycie się problemu z myszami. Z pewnością docenią je wszystkie osoby, które są bardziej wrażliwe i nie lubią drastycznych metod. Nasi specjaliści zawsze chętnie doradzę w wyborze najbardziej korzystnej metody. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu – z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *