Kategorie
Poradnik

Dwa sposoby na myszy

Myszy to popularny problem w polskich domach. Przychodzą nie wiadomo skąd i radośnie buszują sobie po naszym mieszkaniu. Tego problemu nie można lekceważyć, gdyż rozplenione myszy stanowią spore zagrożenie dla naszego sprzętu domowego, a także zdrowia, gdyż roznoszą choroby, a także odchody.

Szczególnie jeśli mamy małe dzieci, powinniśmy się zaspokoić i od razu reagować, gdy zobaczymy pierwsze oznaki ich bytowania. Istnieje wiele sposobów pozbycia się myszy z mieszkania – wbrew pozorom, nie wszystkie z nich są równie krwawe. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, czytajcie dalej ten artykuł.

Trutki na gryzonie

Środki gryzoniobójcze są bardzo popularnym rozwiązaniem na myszy. Jednym ze skuteczniejszych preparatów jest ONE SHOT, który działa już od pierwszego spożycia, wywołując krwotok i zaburzenia krążenia krwi. Trutkę rozmieszcza się pod ścianami, w szczególności w miejscach, w których widać największą aktywność myszy. W zależności od liczby gryzoni, potrafią poradzić sobie z problemem w dwa tygodnie. Należy pamiętać, by cały czas monitorować przestrzeń, w której została zostawiona trutka i utylizować martwe myszy.

Łapki na myszy żywołowne

Łapki na myszy żywołowne to rozwiązanie, które powinny docenić wszystkie osoby, którym zależy na bezkrwawym i higienicznym pozbyciu się problemu. Łapki tego typu pozwalają na złapanie większej ilości zwierząt, a także są bardzo skuteczne, dzięki podwójnemu wejściu, które w się w nich znajdują. Łatwo utrzymać je w czystości, świetnie sprawdzą się w gospodarstwach domowych.

Sposób walki z gryzoniami należy dopasować nie tylko do skali, ale również do swoich osobistych preferencji. Jeśli nie chcesz patrzeć na martwe myszy w swoim domu, zdecyduj się na żywołapkę, natomiast jeśli nie chcesz mieć problemu z żywymi myszami – postaw na trutkę. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, pozostajemy do Państwa dyspozycji – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania oraz rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *